OSMAN ELİKÖTÜOĞLU KİŞİSEL WEB SAYFASI

Elikötüoğlu Ailesi İftar Programını Düzenledik!

Akrabalık Bağlarını Kuvvetlendirmek, Gelecek Nesillere Birbirini Tutan, Gözeten ve Birbirine Sahip Çıkan Bireyler Yetiştirebilmek, Kalabalık Olmaktan Çok Topluluk Olabilmek İçin, Kendine Güvenen Bilinçli ve Faydalı Bireyler Yetiştirebilmek İçin, Ufak Mazaretler Öne Sürmeden Birbirlerinin Cenazesine, Düğününe ve Sıkıntısına Koşan Akrabalık Bilinci İçin En Önemlisi Topluma Faydalı Bir Vatandaş Olabilmek İçin 2015 Yılının Ağustos Ayında Kurduğumuz ve Sivas’ın Tek Sülale Derneği Olan Elikötüoğlu Ailesi Kültür ve Dayanışma Derneği Kendisinden Bekleneni Verebilmek Adına Faaliyetlerine Hızla Devam Etmektedir.

Menşei 500 Yılı Bulan ve Yaşadıkları Yörelerde Misafirperverlikleriyle Nam Saldıkları İçin “Sofrası Yerde Sülale” Şerefine Nail Olan Ailemizin Kurumu Olabilmeyi Rehber Edinmiş Derneğimiz Gerçekleştirdiği Nitelikli Faaliyetlere Bir Yenisi ve Hatta En Önemlisini Eklemiş Bulunmaktadır. Allah’ın Rızasını Gözeterek Akrabalarımıza Hayırsever Akrabalarımızın Desteğiyle 18 Haziran 2016 Cumartesi Günü İstanbul’da 613 Akrabamızla İftar Programı Düzenleme Sevincine Mazhar Olduk.

Geçmişteki Etkinliklerimizde Bizleri Yalnız Bırakmayan Elikötüoğlu Ailesi ve Yakınları Bu Kez de Kendisine Yakışanı Yaptı ve Tüm Üyeler Ailesiyle Birlikte İftarın Düzenlendiği Mekanda Hazır Bulundu. Temennimiz Oruçlu İken Salih ve Halis Niyetlerle Duaya Amin Diyen Akrabalarımızın Duasını Arkamıza Alarak Hem İslama Hemde Ailemize Hizmet Edebilmektir.

Yıllardır Birbirlerini Görmeyen Akrabaları Buluşturan Elikötüoğlu Ailesi Kültür ve Dayanışma Derneği Üyelerimizin Mübarek Ramazan Ayında Oruçlu Ağızlarıyla Hayır Duasını Alma Şerefine Nail Olmuştur.

Bu İftar Gecesine Protokol ve Misafirin Davet Edilmeme Sebebi Ailemizin Daha Samimi ve Rahat Olabilmeleri İçindir. Geleneksel Hale Getirmeyi Umduğumuz İftar Gecelerimiz Daha Geniş ve Dolu Programlarla Tertiplenmeyi Hak Etmiştir.

Teşrif Eden Akrabalarımızın, Hayırsever Olup Bu Gecenin Düzenlenmesine Maddi Olanak Sağlayan Akrabalarımızın Allah Oruçlarını ve Hayırlarını Kabul Eylesin.

Osman ELİKÖTÜOĞLU

18 Haziran 2018

Benzer gönderiler